Яке відмінювання у дієслова терпіти?

Правило). «Терпіти» входить до семи дієслів на -ть, які відносяться до II відмінювання.

Яке відмінювання у дієслова терплю?

II відмінювання (дієслово-Виключення)

Яке відмінювання в слові терпиш?

Відповідно до орфограми № 25, дієслово має другий тип відмінювання, тому що серед семи слів на «-еть» не належить до першого відмінювання, а є словом-винятком. Слово «терпиш» – Форма 2-ї особи од. числа вищезгаданого дієслова.

Якого відмінювання дієслово образити?

У словах «скривдивши, скривдили, скривдили, скривдили, скривдили, скривдили» після літери «ш» вимовляється звук «ы», але у листі він позначається буквою «и» (див. Правило). «Образити» входить до семи дієслів на -ть, які відносяться до II відмінювання.

Яке відмінювання у дієслова хотіти?

Наприклад, дієслово ХОТЕТИ у од. числа має закінчення першого відмінювання (Хочеш, хочеш), а в множ. числа – другого (хоч їм, бажаєте, бажають). Такі дієслова називаються разноспрягаемыми, і написання закінчень у них потрібно перевіряти за словником або запам'ятовувати.

Яке відмінювання у дієслова ненавидіти?

Правило). «Ненавидіти» входить до семи дієслів на -ть, які відносяться до II відмінювання.

Яке відмінювання у дієслова шепотіти?

Дієслово, недосконалий вид, перехідний, тип відмінювання за класифікацією А. Залізняка – 6c. Відповідне дієслово досконалого вигляду – прошепотіти. Корінь: -Шепт-; суфікс: -а; дієслівне закінчення: -ть [Тихонов, 1996].

Яке відмінювання у дієслова побачити?

Дієслово, досконалий вигляд, перехідний, тип відмінювання за класифікацією А. Залізняка – 5a. Відповідний дієслово недосконалого вигляду бачити.

Яке відмінювання у слова запам'ятати?

Дієслово, досконалий вигляд, перехідний, тип відмінювання за класифікацією А. Залізняка – 4a. Відповідне дієслово недосконалого виду запам'ятовувати.