Як пити фестал при панкреатиті?

Коли потрібно брати фестал?

Препарат Фестал приймають внутрішньо, не розжовуючи, під час або відразу після їди, запиваючи невеликою кількістю рідини. Призначають по 1-2 драже 3 десь у добу. Вищі дози призначаються лише лікарем. Дозування та режим дозування у дітей визначає лікар.

Скільки часу можна приймати фестал?

Тривалість лікування встановлюється індивідуально (від кількох місяців до декількох років). При похибках аліментарного характеру Фестал призначають на 1-2 дні. Побічні ефекти від прийому Фестала досить рідкісні і не мають важкого характеру.

Чи можна приймати фестал при гострому панкреатиті?

Застосування препарату Фестал® протипоказано під час нападів гострого панкреатиту, а також у період загострення хронічного панкреатиту. Застосування препарату можливо після консультації з лікарем протягом періоду відновлення та під час корекції дієти.

Чи можна приймати фестал при гастриті?

як допоміжний засіб для підвищення засвоєння деяких лікарських засобів (ПАСК, сульфаніламідів, антибіотиків). Фестал як жовчомісткий ферментний препарат показаний хворим з розладами шлункової секреції, зокрема хронічним атрофічним гастритом.

Як приймати фестал під час запору?

Для того щоб активні компоненти ФЕСТАЛУ подіяли максимально ефективно і не дали розвинутися порушення травлення після надміру рясної трапези, потрібно прийняти 1-2 драже з невеликою кількістю рідини під час їжі.

Навіщо призначають препарат Мезим?

Препарат компенсує недостатність зовнішньосекреторної функції підшлункової залози Входять до складу панкреатину ферменти ліпазу, амілазу і протеазу полегшують перетравлення жирів, вуглеводів і білків, що сприяє їх повному всмоктування в тонкому кишечнику.

Чим відрізняється фестал та панкреатин?

Панкреатін Це найдешевший аналог Фестала в Росії. В відмінність від оригіналу вартість у 2-3 рази нижча, але терапевтичний ефект не слабший. Активний компонент панкреатинвитяжка з підшлункової залози худоби.

Чи можна приймати фестал після видалення жовчного міхура?

Після видалення жовчного міхура обов'язково регулярно відвідуйте гастроентеролога, та погодьте з ним список дозволених препаратів для травлення, таких як алохол, мезим, креон, фестал і т. п. Також на майбутнє обговоріть можливість прийому антибіотиків та вітамінів.