Які таблетки призначають за СПКЯ?

Які препарати призначають при полікістозі яєчників?

Симптомами захворювання були гірсутизм та олігоменоррея. Пацієнткам призначали комбінацію трьох препаратів у низькій дозі: спіронолактон 50 мг на день, піоглітазон 7,% мг та метформін 850 мг (SPIOMET) або оральні контрацептиви етинілестрадіол + левоноргестрел 21/28 днів.

Які Кок призначають за СПКЯ?

Важливу роль у терапії пацієнток з СПКЯ грають комбіновані оральні контрацептиви (КІК). Виправдано робити вибір на користь монофазних КІК з прогестагенами останнього покоління, такими як дроспіренон.

Чи можна вилікувати синдром полікістозних яєчників?

СПКЯ є хронічним захворюванням, яке характеризується рецидивуючим перебігом. Повністю вилікувати СПКЯ неможливо, але відновити нормальну функцію яєчників і вилікувати ускладнення можна, можливо.

Які гормони призначають при СПКЯ?

Здебільшого саме з цією метою всі пацієнтки з підозрою СПКЯ обов'язково здають аналізи на тиреотропний гормон (ТТГ), пролактин, 17-гідроксипрогестерон, дегідроепіандростерон-сульфат (ДГЕА-С), кортизол.

Скільки часу потрібно лікувати полікістоз яєчників?

Мінімальна тривалість лікування становить 3-6 місяців. Іноді після відміни патогенетичні механізми можуть швидко активуватись знову, тому проводяться повторні курси. Якщо діагностовано інсулінорезистентність, то одночасно призначаються ліки, які допомагають покращити вуглеводний обмін.

Як лікувати полікістоз яєчників?

Методи лікування полікістоза яєчників

  1. Консервативну терапію. Має на увазі призначення препаратів, що коригують порушення менструального циклу та гормональні порушення. Курс лікування триває 3-6 місяців.
  2. Хірургічне лікування. Показано при неефективності консервативної терапії.

Як лікувати синдром полікістозних яєчників?

Пацієнткам з СПКЯ, поки що не планує вагітність, призначаються комбіновані гормональні контрацептиви (КЗК). Перша лінія лікування безпліддя при полікістозних яєчниках також має на увазі прийом КОК. Сучасні препарати цієї групи тимчасово знижують вироблення андрогенів яєчниками та наднирниками.

Які гормони не в нормі при полікістозі?

При цьому захворюванні порушується вироблення гормонів і гіпофіза, і надниркових залоз, і яєчників. Надлишок гормонів гіпофіза: пролактину та лютеїнезуючого гормону (ЛГ) підвищує синтез чоловічого статевого гормону – тестостерону, а синтез жіночих статевих гормонів (прогестерону та естрадіолу) при цьому знижується.