Як спіруліна впливає на вагу?

Спіруліна, потрапляючи в шлунок, швидко перетравлюється, нормалізуючи обмін речовин, сприяючи зниженню ваги, зменшення рівня холестерину в крові Для медичних цілей та схуднення Спіруліна застосовується з 1962 року.

Як пити спіруліну під час схуднення?

Приймати спіруліну слід по 2 капсули 3 рази на день протягом 30 днів, після чого зробити перерву на 2-3 тижні. Увага: перевищувати добове дозування прийнятої рослини суворо заборонено (краще вдвічі збільшити добову норму випитої води).

Чи можна набрати вагу від прийому спірулін?

Вона трохи покращить обмін речовин, але не прискорить метаболізм і не запустить процес спалювання жиру. Більше того, якщо приймати спіруліну під час їжі, ефект зворотній – можна погладшати.

Чи можна схуднути, приймаючи спіруліну?

Дослідження спіруліни з приводу здатності знижувати вагу, показали, що таке можливо лише за комплексному підході до цього питання. За рахунок очищення організму, нормалізації обміну речовин, зниження «поганого» холестерину та високої концентрації білка у складі вона може сприяти коригуванню кілограмів.

Як правильно пити спіруліну у таблетках?

За інструкцією треба приймати біодобавку в пігулках по одній штуці тричі на день. Курс терапії становить місяць. Приймати таблетки треба за півгодини до їди або під час їжі. З метою профілактики засіб приймають по одній пігулці щоранку.

Як приймати спіруліну та Гумі Альгос?

Вітамінний комплекс виробники рекомендують пити по 2-3 капсули 3 десь у день під час чи після їжі, зберігати треба у холодильнику.

Скільки пити пігулок спіруліни на день?

Це 4-10 пігулок/капсул день. Їх можна поділити на кілька прийомів. Дозування, рекомендоване БАД РФ – 1 пігулка (0,5г) спіруліни на день. Для кращого результату використовуйте спіруліну кожен день.

Чим корисна спіруліна для жінок?

Спіруліна особливо корисна для жіночого здоров'я. Синьо-зелена водорість є багатим джерелом заліза, що у зв'язку з особливостями організму важливо саме для жінок. Її регулярний прийом допомагає уникнути залізодефециту, а отже – анемії, зниження гемоглобіну, слабкості та нестачі енергії.

Кому не можна пити спіруліну?

Кому не можна приймати спіруліну люди із захворюваннями ШКТ; хворіють на хронічні захворювання нирок; гіпертоніки; люди з індивідуальною нестерпністю.