У чому різниця між бадами та ліками?

БАДи – для покращення раціону харчування, ліки – для корекції симптомів або допомоги у лікуванні захворювання. Dec 19, 2019

Як відрізнити БАД від ліків?

Як відрізнити БАД від ліки? Насамперед, треба вивчити упаковку — за законом, на БАДі обов'язково повинні вказувати, що ця речовина «не є ліками». Якщо такої позначки немає, а сумніви залишаються, треба перевірити назву засобу за спеціальними базами.

Що означає БАД у ліках?

Біологічно активні добавки (БАД) до їжі – біологічно активні речовини та їх композиції, призначені для безпосереднього прийому з їжею або введення до складу харчових продуктів. БАД відносяться до їжі, лікарськими засобами не є.

Що не є лікарським засобом?

БАД не є лікарським засобом БІОЛОГІЧНІ АКТИВНІ ДОБАВКИ (БАД) – це природні (або ідентичні природним) біологічно активні речовини, що дозволяють збагатити раціон людини відсутніми вітамінами та елементами у зв'язку з їх недостатнім вмістом у їжі.

Що входить до складу БАД?

В склад БАД можуть входити:

  • вітаміни (наприклад, вітамін а);
  • мінерали (наприклад, залізо, магній);
  • поживні речовини (наприклад, амінокислоти, жирні кислоти);
  • речовини фізіологічної дії (наприклад, рослинні екстракти, дріжджові суперечки, молочнокислі бактерії).

Як зрозуміти, що це БАД?

Почнемо з того що визначимося термінологією. БАД – біологічно активні речовини. Це група препаратів, які мають натуральну природу та потрібні для профілактики різних захворювань та відновлення організму після понад навантажень, травм тощо.

Що таке БАДи, як вони діють на організм?

У правильних пропорціях БАД допомагають оптимізувати обмін речовин, стабілізувати травну мікрофлору, зміцнити імунітет. Однак лікарі вважають, що вдаватися до них варто, коли немає можливості одержати необхідні речовини з натуральних джерел.

Як назвати БАДи?

А в Україні та Росії БАДи тільки набувають популярності.

Що таке БАДи та навіщо вони потрібні?

Що таке БАД Біологічно активні добавки – це речовини, покликані заповнити нестачу тих чи інших мікроелементів в організмі. Найчастіше їх можна зустріти в аптеках. Але Росспоживнагляд регулярно наголошує, що це не ліки, і лікувати від хвороб вони не здатні.