Чи можна робити КТ за високого Креатиніну?

Перед КТ-Дослідженням з внутрішньовенним контрастуванням необхідно проконтролювати рівень креатиніну в крові (здати біохімічний аналіз крові з вени на креатинін). Запис на КТ Дослідження з внутрішньовенним контрастуванням проводиться тільки в тих випадках, коли рівень креатиніну не підвищений. КТ-Дослідженням з внутрішньовенним контрастуванням необхідно проконтролювати рівень креатиніну в крові (здати біохімічний аналіз крові з вени на креатинін). Запис на КТ Дослідження з внутрішньовенним контрастуванням проводиться тільки в тих випадках, коли рівень креатиніну не підвищений.

Чи можна робити КТ під час металоконструкції?

Можна, можливо чи виконувати дослідження при наявності металоконструкцій (пластини, штифти) та знімних протезів? Так, можна, можливо.

Чи можна робити КТ із контрастом при цукровому діабеті?

Комп'ютерна томографія з контрастуванням не проводиться при загальному тяжкому стані хворого (наприклад, тяжкий цукровий діабет, ниркова недостатність, захворювання щитовидної залози та ін.).

Коли не можна робити КТ?

Абсолютними протипоказаннями до проведення комп'ютерної томографії є вагітність на будь-яких термінах та тяжкість стану пацієнта. Дітям молодшого віку КТ призначають тільки в тому випадку, якщо не застосовні інші, безпечніші методи дослідження.

Чи можна робити КТ із контрастом при температурі?

Так, комп'ютерну томографію можна робити за підвищеною температурі — це швидкий та неінвазивний метод діагностики, який легко та без дискомфорту переноситься пацієнтами.

Чи можна робити КТ при захворюванні на щитовидну залозу?

Комп'ютерна томографія з контрастуванням не проводиться при загальному тяжкому стані хворого (наприклад, тяжкий цукровий діабет, ниркова недостатність, мієломна хвороба, захворювання щитовидної залози та ін.).

Чи можна робити КТ легень зі стентом?

Проведення рентгенографії, комп'ютерної томографії після стентування дозволено. Рентгенологічні дослідження після стентування не протипоказані, тому що ніяк не впливають на стент.

Як вивести контрастну речовину після КТ?

Пийте велику кількість рідини, особливо води протягом 24 годин після проведення дослідження методом КТ. Вода допоможе вивести контрастну речовину із вашого організму.

Що не можна перед КТ легень?

КТ грудної клітки не вимагає підготовки, якщо вона проводитиметься без контрастного посилення. В іншому випадку, пацієнту варто утриматися від вживання їжі, води та напоїв за 6-8 годин до діагностики, тому що рекомендується її проходити натще.