Яка шкода від жувальної гумки?

можливе перенапруга жувальних м'язів та порушення функції скронево-нижньощелепних суглобів; при неакуратному жуванні гумка може потрапити у горло, у шлунок; якщо багато і часто жувати гумку, можливе порушення роботи слинних залоз, зміна складу слини, сухість у роті; стирання та зміна кольору емалі зубів.Jun 17, 2021

У чому шкода жувальної гумки?

До складу жувальної гумки часто входять шкідливі компоненти, такі як барвники Е171, Е129, Е132, стабілізатори смаку Е414, Е422, антиоксидант Е321, емульгатор Е322 та інші. Вони негативно впливають на зуби, травну систему, кров та судини.

Чим шкідлива жуйка для дітей?

Основним компонентом у складі жувальної гумки є ізопреновий або бутадієновий каучук, які отримують з нафтопродуктів. Ці речовини виділяють стирол – небезпечний для здоров'я елемент, що згубно впливає на нервову та кровоносну системи.

Як жуйка впливає на зуби?

Шкода жуйки для ротової порожнини та зубів Використання гумки з сахарозою призводить до карієсу та захворювань ясен. Цукор покриває зубистворюючи сприятливе середовище для розмноження бактерій, які поступово ушкоджують емаль

Що входить до складу жувальної гумки?

В склад жувальної гумки входять:

  • Жувальна основа (смоли, парафін, гумова основа).
  • Ароматичні та смакові добавки.
  • Антиоксиданти – хімічні речовини, що запобігають або уповільнюють процес окиснення молекулярним киснем.
  • Стабілізатори.
  • Формотворні компоненти.
  • Цукрозамінники та фториди.

Кому не можна жувати жуйку?

Вміст жуйки моментально потрапляє в організм, що небезпечно для людей із хворобами нирок, цукровим діабетом. Регулярне жування жувальної гумки призводить до погіршення короткочасної пам'яті. Несе механічне та хімічне впливи на зуби, руйнуючи пломби, коронки, мостоподібні протези.

Яка жувальна гумка корисна?

Найсмачніша та корисна жувальна гумка на думку Startsmile – це Miradent Xylitol! Захищає зуби від карієсу, нальоту та освіжає дихання.

Чому Жуйка заспокоює нерви?

Науково доведено, що жуйка заспокоює і благотворно впливає на нервову систему, дозволяючи розслабитись після важкого дня. Це відбувається за рахунок зміни вироблення гормону стресу кортизолу, який знижується у процесі жування.

Чим можна замінити жувальну гумку?

Можна, можливо замінити жувальну гумку натуральними компонентами, наприклад, прополісом, забрусом (продуктом бджільництва), комбінацією проростків пшениці та жита, можна використовувати смоли модрини, живицю (кедрову смолу) або інших дерев хвойних порід, листя м'яти та інші натуральні компоненти.